• -50,00 €
Kamera GoPro Hero9 Black

Veiksmo kamera GoPro Hero9 Black

Kodas: GPCHDHX-901-RW

23.6MP Sensorius
5K Video įrašai
20MP Nuotraukos
30% Talpesnė baterija
Priekinis spalvotas ekranas
Keičiamas Lęšis
HyperSmooth 3.0️
TimeWarp 3.0
Galimybė naudoti kaip Webcam
Automatinis Horizinto Išlyginimas
Atspari smugiams ir Vandeniui

Kaina
479,00 € -10%
429,00 €

Pirkdami šią prekę galite gauti 4,29 € kaupiamą nuolaidą kitam apsipirkimui

Sandėlyje turime 2 vnt.

Prekės informacija

NAUJA IR PATOBULINTA GOPRO HERO9 BLACK VEIKSMO KAMERA

Jeigu Jums patinka daryti asmenukes, kurti video vlogus ar nuotykių filmukus, ši veiksmo kamera kaip tik Jums. Kažkada GoPro kameras naudojo tik įvairūs sportininkai, tačiau dabar ji tinka visiems turinio kūrėjams.

5 K vaizdo įrašai

Filmuokite įspūdingus vaizdo įrašus 5K raiška. Išryškinkite smulkiausias detales, net priartindami vaizdą. Su naujuoju galinguoju 23,6 MP jutikliu HERO9 Black užtikrins tikrovišką vaizdo ryškumą, sklandų judesį ir horizontalų kameros lygiavimą, kuris visus nustebins.

20 MP nuotraukos su „SuperPhoto“

Fotografuokite aiškias, profesionalios kokybės, 20 MP raiškos nuotraukas. Su „SuperPhoto“ HERO9 Black kamera siūlo geriausią vaizdo apdorojimą, todėl fotografuoti labai paprasta.

Išplečiamų modifikatorių sistema

Su HERO9 Black modifikatoriais turėsite įvairių galimybių. Norite objektyvo, kuris užtikrina įrašo fokusavimą su horizonto užlaikymu, platesniu kampu ir puikiu stabilumu? Tai galite padaryti su MAX objektyvo modifikatoriumi. Norite apšviesti objektą? Naudokite apšvietimo modifikatorių. Norite mikrofonų ir dar geresnio suderinamumo? Tiesiog pridėkite medijos modifikatorių ir priderinkite įrangą.

Integruotas laikiklis

Daugiau nebereikės nešiotis atskiro rėmelio. Tiesiog atlenkite besilankstančias kojeles, prie bet kokio stovo pritvirtinkite kamerą ir pirmyn.

Priekinis ekranas + galinis jutiklinis ekranas

Naujas, didesnis galinis HERO9 Black jutiklinis ekranas su jutikliniu artinimu ir įspūdingas naujasis priekinis ekranas padeda lengvai kadruoti, ir intuityviai valdyti kamerą.

Dar geresnė baterija

30 % ilgesnis baterijos veikimo laikas, dėl didesnės 1720 mAh baterijos talpos. Taip galite nufilmuoti daugiau, su viena baterija ir įveikti dar daugiau iššūkių.

„HyperSmooth 3.0“ stabilizacija

Patirkite maksimalų sklandumą su pažangiausiu vaizdo stabilizatoriumi. „HyperSmooth 3.0“ leidžia lygiuoti kameros horizontą ir sustiprinti visus nustatymus.

„Horizon Leveling“

Kameros horizonto lygiavimą (iki 45 % pakreipimo) dabar galima atlikti naudojant naują linijinį + horizonto lygiavimo objektyvą. Jis padės išlaikyti įrašo stabilumą ir tiesumą.

„TimeWarp 3.0“

Įrašykite įtaigias scenas fiksavimo intervalais važiuodami keliu, eidami pėsčiomis ar kitaip. „TimeWarp 3.0“ suglaudžia laiką ir užfiksuoja akimirkas geriau nei kas kitas. „Speed Ramp“ – tai nauja funkcija, įrašant leidžianti pasirinkti „Real Speed“ (dabar su garso funkcija) arba „Half Speed“.

Intuityvus jutiklinis ekranas

Sklandžiai valdykite kamerą per jutiklinį ekraną. Įrėminkite kadrą, paleiskite įrašą ir pasidarykite asmenukę HERO režimu.

Tiesioginis transliavimas 1080p

Transliuokite tiesiogiai, 1080p raiška, socialiniuose tinkluose, naudokite „HyperSmooth“ stabilizavimą transliuodami „GoPro“ programa ir išsaugokite garso įrašą SD kortelėje.

Internetinės kameros režimas

HERO9 Black prijunkite prie kompiuterio ir transliuokite 1080p, pilnu HD. Naudodami „GoPro“ laikiklius sukurkite savo idealią internetinės kameros sąranką.

Atsparumas smūgiams ir vandeniui

Filmuokite net ir pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Su HERO9 Black tai pavyks. Korpusas labai tvirtas ir atsparus vandeniui iki 10 metrų gylyje.

„Power Tools“

HERO9 Black įrengti „Power Tools“ – tai visas išmaniųjų fotografavimo ir filmavimo nustatymų rinkinys, praplečiantis galimybes taip, kad neužtenka tik paspausti užrakto mygtuką. „Power Tools“ – tai „HindSight“, „LiveBurst“, suplanuotas filmavimas ir trukmės užfiksavimas.

Charakteristikos

Maitinimo šaltinis Baterija 1720 mAh
Jungtis 1 x USB 3.0 Type-C
Vaizdo jutiklis 1-Chip CMOS 23.6 MP
Įrašymo laikmena 1 x microSD/HC/XC (256 GB Maximum)
Užrakto greitis 1/25 - 1/2000s
Tęstinis fotografavimas 30 Photos / 3 Seconds
LCD ekranas Lietimui jautrus 2.27" galinis ekranas, Live-View ekranas priekyje
Jautrumas ISO 100 - 6400
Matmenys 71.0 x 55.0 x 33.6 mm
Svoris 158 g

Perkamos kartu